Dinsdag 30 december 2025
Johannes 1:12
"Maar zovelen Hem aangenomen hebben, dien heeft Hij macht gegeven kinderen Gods te worden, [namelijk] die in Zijn Naam geloven;" (Joh 1:12 STV)
"aan wie hem aanvaardden en in hem geloofden, heeft hij het recht gegeven kinderen van God te worden."
"Doch allen, die Hem aangenomen hebben, hun heeft Hij macht gegeven om kinderen Gods te worden, hun, die in zijn naam geloven;"
"Wie hem wel ontvingen en in zijn naam geloven, heeft hij het voorrecht gegeven om kinderen van God te worden."
"Maar allen die Hem wel aanvaard hebben, heeft Hij het recht gegeven kinderen van God te worden."
Overdenking van vandaag:
Is het niet ongelofelijk dat wij kinderen van God genoemd worden!? Maar dat is precies wat we zijn! (vgl. 1 Johannes 3:1-3) Wij zijn Gods kinderen. Onze Vader maakte het universum met zijn miljarden en miljarden planeten. Onze Vader schildert dagelijks een nieuwe zonsondergang en jaagt de duisternis elke ochtend weg. Onze Vader houdt niet alleen van ons, maar hij beweert ook dat we van hem zijn en ons naar zijn eeuwige thuis zal brengen. Waarom? Omdat we zijn boodschap gehoord hebben in Jezus. Omdat we zijn genade hebben ontvangen, gegeven in zijn Zoon. Ongelofelijk! Glorieus! Vergeving!
Gebed:
Abba Vader, ik dank u dat u mij claimt als uw kind door Jezus, in zijn naam prijs ik u en dank ik u. Amen.
Lees deze overdenking in:
- Engels
- Spaans
- Portugees
Vorige Overdenkingen
29 december 2025 | Johannes 1:11 |
28 december 2025 | Johannes 1:18 |
27 december 2025 | Lukas 2:20 |
26 december 2025 | Lukas 2:14 |
25 december 2025 | Lukas 2:11 |
24 december 2025 | Lukas 2:10 |
23 december 2025 | Lukas 2:6-7 |
← Home