Zondag 21 april 2024
1 Johannes 4:21
"En dit gebod hebben wij van Hem, [namelijk] dat die God liefheeft, ook zijn broeder liefhebbe." (1Jo 4:21 STV)
"We hebben van Christus dan ook dit gebod gekregen: wie God liefheeft, moet ook zijn broeder liefhebben."
"En dit gebod hebben wij van Hem: Wie God liefheeft, moet ook zijn broeder liefhebben."
"We hebben dan ook dit gebod van hem gekregen: wie God liefheeft, moet ook de ander liefhebben."
"God heeft duidelijk gezegd dat wij niet alleen van Hem moeten houden, maar ook van onze broeder."
Overdenking van vandaag:
Sommige dingen zijn heel simpel. We kunnen niet God liefhebben en weigeren van elkaar te houden. Dit is niet moeilijk te begrijpen. Aan de andere kant, sommigen van onze familie in de Heer zijn gewoon lastig om lief te hebben omdat ze zo moeilijk kunnen zijn. Maar we moeten niet vergeten wie we waren toen Christus stierf voor ons - machteloos, goddeloos, zondaars, vijanden (Romeinen 5:6-11) - maar God hield van ons en stuurde Jezus om ons te redden.
Dus voordat we zeuren over onze "moeilijk-mee-te-leven" mede-christenen kunnen we beter dankbaar zijn dat God van ons hield toen we zondaars waren. Hierop moeten we God danken voor zijn genade door meer liefdevol te zijn met elkaar.
Gebed:
Almachtige God, geef me de kracht, medeleven en moed om mijn mede-christenen lief te hebben zoals u van me houdt. In Jezus' naam bid ik. Amen.
Lees deze overdenking in:
- Engels
- Spaans
- Portugees
Vorige Overdenkingen
20 april 2024 | Filippensen 4:20 |
19 april 2024 | Galaten 4:19 |
18 april 2024 | 1 Johannes 4:18 |
17 april 2024 | Jakobus 4:17 |
16 april 2024 | Efeziërs 4:16 |
15 april 2024 | 1 Timothëus 4:15-16 |
14 april 2024 | 1 Thessalonicensen 4:14 |
← Home