Lees meer...

Gratis E-maildiensten!

Ontvang GRATIS dagelijks reflecties en meer via e-mail!

Dagelijkse Overdenking
Wat Jezus Deed
Dagelijks Christelijke Quote
Dagelijks Bijbelvers

 

Bijbelvers

Zaterdag 2 augustus 2025

 

Spreuken 6:10-11

         
  • Statenvertaling
  • GNV
  • NBG 1951
  • NBV
  • Het Boek

"Een weinig slapens, een weinig sluimerens, een weinig handvouwens, al nederliggende; Zo zal uw armoede [u] overkomen als een wandelaar, en uw gebrek als een gewapend man."

"Nog even blijven liggen, nog even slapen, nog even met de armen over elkaar; maar de armoe overvalt je als een struikrover, het gebrek overrompelt je als een inbreker."

"Nog even slapen, nog even sluimeren, nog even liggen met gevouwen handen; daar komt uw armoede over u als een snelle loper en uw gebrek als een gewapend man."

"Nog even dan? Nog even slapen, nog een beetje rusten, een ogenblik nog blijven liggen? Armoede overvalt je als een struikrover, gebrek slaat je neer als een bandiet."

"Nog even slapen, nog even soezen, nog even lekker liggen, maar dan komt de armoede over je en maar al te snel zul je gebrek lijden."

 

Lees dit dagelijkse vers in:
- Engels

 

Vorige Bijbelverzen

1 augustus 2025 Jesaja 51:6
31 juli 2025 Jesaja 30:18
30 juli 2025 Spreuken 12:11
29 juli 2025 2 Korinthiėrs 5:17
28 juli 2025 Filippensen 1:21
27 juli 2025 1 Petrus 5:8
26 juli 2025 1 Korinthiėrs 16:13-14
 

NBV